36 - sveřep větevnatý

23.10.2018

Slouží na nerozhodnost, nejasnost ohledně životní cesty. Snad každému se během života stalo, že měl pocit, že je křižovatce a rozhodoval, kterým směrem jít. Sveřep větevnatý pomáhá učinit toto rozhodnutí. Lidé, kteří ho potřebují, často vyzkoušejí několik zaměstnání, studují několik škol, zkoušejí nové věci, ale vždy je to po nějaké době začne nudit a jsou nespokojení. Uvědomují si, že život utíká a to v nich vyvolává pocit frustrace. Často mají mnoho talentů a zájmů, jenom nejsou schopni se rozhodnout a uvědomit si svou životní cestu.

Pomáhá uplatnit své skutečné dispozice a talent.

sveřep větevnatý (Bromus ramosus)

Negativní kritéria (pro indikaci): Nejistota ohledně správného životního úkolu, hledání chybějícího smyslu života. Nejistota, nespokojenost z nenalezení svého životního cíle, neschopnost vybrat si z mnoha možností, nedostatek odvahy.

Pozitivní kritéria (pro terapii): Esence pomáhá lidem najít smysl života a zaměřit se na správné cíle pomocí odpovědí na otázky. "Co pro sebe opravdu chci? Co je pro mě nejdůležitější?". Nalezení životního poslání, objevení vlastního potenciálu, schopnost dělat různé věci současně, cílevědomost.

Spojuji se se svým vnitřním já.