O mně

foto: Pepa Korbel

Při jedné (zcela jistě nenáhodné) cestě ze školky, kam jsem doprovázela svého syna, mi Adélka Procházková nabídla možnost dělat kineziologii v relaxačním centru Amida.

V dubnu 2017 jsem otevřela poradnu. 

Dále jsem prošla ročním výcvikem rodinných a systemických konstelací, tato metoda kineziologii velmi dobře doplňuje a stejně tak je výborná i sama o sobě. V současnosti se věnuji studiu NLP koučinku, které účinky předchozích technik ještě více podpoří. 

I do budoucna bych na sobě chtěla pracovat, absolvovat další kurzy a semináře, které mě budou zajímat (např. sebehypnóza, regresní terapie apod.) a využít tak získané znalosti a dovednosti k tomu, abych mohla pomáhat lidem, kteří to potřebují. 


Mě samotnou tato práce velice těší a naplňuje.


Závěrem bych zde ještě chtěla poděkovat celé své rodině a zejména svému muži za obrovskou podporu při plnění mých snů a dobývání cílů. Děkuji!

S kineziologií jsem se poprvé setkala před jedenácti lety a tato metoda mě svou jednoduchostí a zároveň komplexností velice zaujala. Tenkrát jsem ještě vůbec netušila, že se jí někdy budu aktivně věnovat. 

Osobně jsem si prošla mnohými kineziologickými terapiemi, které mi velice pomohly najít uvědomnění si sebe sama, nastavit si prioritu hodnot a zlepšit můj dosavadní život. Když má terapeutka a posléze i lektorka Lenka Hilgerová Hanzalová vypsala kurzy kineziologie One Brain, neváhala jsem a zapsala se na ně. Prošla jsem sedmi stupni Kineziologie One Brain.

Nejprve jsem metodu One Brain začala aplikovat na své kamarády, známé a rodinné příslušníky. Postupně se přidávali jejich známí a známí jejich známých.

foto: Pepa Korbel

foto: Pepa Korbel